Akademia golfa

 

JUNIOR GOLF ACADEMY

W niedzielne poranki, aż do popołudnia nasz obiekt pełen jest młodych adeptów, chcących nabywać lub doskonalić swoje umiejętności golfowe. Zajęcia GPJ Junior Academy dedykowane są dzieciom w wieku 4 - 16 lat, a grupy treningowe dostosowywane są do wieku i przede wszystkim poziomu zaawansowania.
Przed tym sezonem przeprowadziliśmy testy, pozwalające na określenie poziomu reprezentowanego przez dzieci i na tej podstawie dokonaliśmy podziału grupy.
Od kwietnia, zajęcia odbywają się w następującym harmonogramie:

10:00 - Skrzaty (najmłodsi uczestnicy, do 6 roku życia)
11:00 - Grupa Biała (grupa począkująca)
12:00 - Grupa Żółta (grupa średniozaawansowana)
13:15- Grupa Biała (grupa począkująca)
14:15- Grupa Biała (grupa począkująca)

Po każdym miesiącu zajęć, przeprowadzane będą kolejne testy na podstawie których dzieci, będą mogły przeskakiwać do grup bardziej zaawansowanych.
Dla chcących trenować cześciej niż raz w tygodniu, istnieje także możliwość dodatkowego treningu we wtorek, zgodnie z harmonogramem:

17:00 - Skrzaty
18:30 - Grupa Biała/Żółta/Pomarańczowa

Koszt udziału w zajęciach wynosi:

4 x zajęcia 60 minut (Skrzaty, Grupa Biała) - 250 zł*
4 x zajęcia 75 minut (Grupa Żółta/Pomarańczowa) - 325 zł*

zajęcia wtorkowe - 80 zł**

*za zajęcia niedzielne nie ma możliwości opłaty jednorazowej. Nieobecności na zajęciach niedzielnych, można bezpłatnie odrabiać we wtorki, po wcześniejszym zgłoszeniu u trenera.

** za zajęcia wtorkowe, opłaty dokonujemy po każdych zajęciach

LADIES GOLF ACADEMY

Zaczynamy nowy Kobiecy Golfowy Sezon w Golf Park Józefów!!!

Już od niedzieli 31.03 rusza kolejna edycja Ladies Golf Academy!

Oprócz wtorkowych zajęć Ladies Tuesday, w tym sezonie zajęcia będą odbywać się również w niedzielę.

Ladies Golf Academy to akademia golfa dla Pań, które chcą nauczyć się grać w golfa lub podszkolić swoje umiejętności golfowe. Oprócz nauki i doskonalenia gry pod okiem instruktora golfa oferujemy wspólną zabawę i wiele dodatkowych atrakcji.

Golf Park Józefów to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Akademie będą odbywały się we wtorki w godz. 12:00-13:30 oraz w niedziele 12:00-13:00.

Koszt pojedynczego spotkania:
- wtorek - 90 PLN
- niedziela- 60 PLN.

Pakiety dodatkowe, wykupione jednorazowo:
- 6 spotkań - 1 spotkanie + rękawiczka golfowa gratis
- 9 spotkań - 2 spotkania + rękawiczka golfowa gratis
- 12 spotkań - 4 spotkania + rękawiczka golfowa gratis

Zapraszamy serdecznie!

AKADEMIA GOLFA OKRĘGOWEJ IZBY RADCÓW PRAWNYCH W WARSZAWIE

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Lidze Golfa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Sezon golfowy rozpoczynamy cotygodniowymi akademiami golfa, które odbywać się będą w niedziele o godzinie 10.00 w Golf Park Józefów. Pierwsze zajęcia już 24 marca. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają przydatne golfowe gadżety (piłkę z logo OIRP (1 zajęcia), rękawiczkę z logo OIRP (4 zajęcia), pitchfork z logo (9 zajęć) czy też parasol z logo OIRP (15 zajęć w sezonie). Koszt zajęć tak jak w ubiegłym roku 40 zł./osoby za 2 godzinne zajęcia, w tym kije i piłki.

Zajęcia to też dobry start do wyrobienia Zielonej Karty. Każdy uczestnik, który odbędzie 4 niedzielne spotkania oraz dwie indywidualne lekcje z trenerem (2×120 zł), będzie mógł podejść do egzaminu na Zieloną Kartę lub wziąć udział tylko w kursie grupowym (co najmniej 4 osoby) na zieloną kartę za kwotę 400 zł(terminy do ustalenia).

Gracze będą mogli rywalizować w turniejach golfowych w ramach Ligi Golfa OIRP w Warszawie. W tym sezonie w kalendarzu turniejowym znalazły się 4 turnieje w Golf Park Józefów oraz 3 na dużych polach (w tym znana od wielu lat Toga Golfa). Do klasyfikacji generalnej naszej ligi brane będą najlepsze wyniki z 2 turniejów w Józefowie oraz 2 turniejów na dużych polach. Oczywiście podium klasyfikacji generalnej będzie nagrodzone podczas Gali Golfa pod koniec sezonu.

Zgłoszenia na akademię proszę kierować do Golf Park Józefów mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia na polu!