Decydująca faza rozgrywek EGT

Zmagania Caffe Grano Evening Golf Tour zbliżają się ku końcowi.

KLASYFIKACJA CAFFE GRANO EGT


Przed nami ostatni już turniej eliminacyjny w naszej wieczornej rywalizacji. Już 23 września dowiemy się kto zakwalifikował się i będzie miał szansę walczyć w wielkim FINALE.
Do wygrania w klasyfikacji generalnej wspólnie z Caffe Grano przygotowaliśmy dla zwycięzcy każdej grupy HCP dwa dalmierze firmy Bushnell. 

W grupie HCP poniżej 8 po VI rundach z wynikiem 203 punktów prowadzi Grzegorz Pawluk, tuż za nim z niewielką strata plasują się Paweł Olędzki oraz Patryk Ostrowski. 
Różnice w tej grupie HCP są tak nie wielkie, że finał zapowiada się bardzo emocjonująco.

Natomiast w grupie HCP 8,1-26 przed ostatnim turniejem prowadzi Zbigniew Zieliński z wynikiem 187 punktów, drugą pozycję z różnica 11 punktów zajmuje Jarosław Mińko, a trzecią Marcin Dobrowolski. 

KLASYFIKACJA ECLECTIC BY KUVINGS

Na dwa turnieje przed końcem rywalizacji Eclectic mamy aż dwóch zwycięzców - Grzeogrz Pawluk i Patryk Ostrowskim z identycznym wynikiem 38 uderzeń prowadzą w klasyfikacji. Prawdopodobnie jedno uderzenie będzie decydować o zwycięstwie wolnoobrotowej wyciskarki od Partnera naszej klasyfikacji firmy Kuvings Polska. 

Dodatkowo wszyscy, którzy biorą udział w wieczornych turniejach Evening Golf Tour 2020 wezmą udział w losowaniu wyciskarki wolnoobrotowej Evo820 Plus.
Wystarczy, że chociaż raz weźmiesz udział w wieczornym turnieju Evening Golf Tour i zagrasz birdie - a jeśli szczęście ci dopisze- zdobędziesz wyciskarkę firmy Kuvings.
Każde birdie w klasyfikacji Eclectic to 1 los, każdy Hole in One to 5 losów.
Dzięki naszej współpracy, wszyscy Klubowicze mają też możliwość zakupu wyciskarek firmy Kuvings ze zniżką:
Motiv1 (-400pln)
oraz Evo820 Plus (-200pln)
 

Newsletter

Znajdź nas na mapie

Dane do lokalizacji przez GPS:
52.12318, 21.23421

Kontakt