MARTIN HEJGER NOWYM TRENEREM

WITAMY NOWEGO #TRENERA NA POKŁADZIE GOLF PARK JÓZEFÓW I GOLF PARK ACADEMY!

 


Martin Hejger pochodzi z Johannesburga w RPA, gdzie dorastał, grając u boku takich graczy jak Jean Hugo, Andrew Mcclardy i mistrz U.S. Masters,Trevor Immelman. Ich wpływ z pewnością miał duży odzew na dalszej karierze Martina, ponieważ w wieku 16 lat Martina handicap wynosił już Scratch i właśnie wtedy zdecydował, że chce poświęcić swoje życie tej wspaniałej grze.
Martin rozpoczął karierę trenerską w 2000 roku w klubie Silvermere Golf w Surrey UK. Pracował z grupami oraz juniorami podczas studiów, w celu uzyskania kwalifikacji do PGA, zdobywając bezcenne doświadczenie w ulepszaniu uderzeń golfowych klientów.
Martin następnie przeniósł się do Surbiton Golf Club, gdzie nauczył się bardziej tradycyjnych sposobów nauki golfowej od prywatnych członków klubu golfowego. Rozwijanie swoich umiejętności trenerskich z członkami klubu udoskonaliło również jego umiejętności prowadzenie i zarzadzania clubu golfowego Właśnie wtedy Martin zdał wszystkie egzaminy z wyróżnieniem, i został członkiem klasy A PGA GB&I. Po 10 latach pracy w różnych placówkach i pod okiem trenerów ekspertów, takich jak Dennis Pugh i Mitchell Spearman, Martin zdecydował się przyjechać do Polski, aby pomóc w rozwoju gry. Podczas pobytu w Polsce Martin został wybrany trenerem roku 2016 i jest wykładowcą PGA Polska.

Martin jest znakomitym graczem z kilkoma zwycięstwami i miejscami na podium.
• Surbiton Pro-Am 2004 Wygrana
• Surrey Match Play Championship 2005 2. miejsce
• Audi Pro-Am tour Mazury 2005 Wygrana
• Polish Open Pro-Am FWG&CC 2005 Wygrana
• Polish Short Game Championship 2020 Wygrana
• Alior Bank Pro-Am Gradi Golf Club 2021 3. miejsce