Royal Caribbean Polska Partnerem Golf Park Józefów

Zapraszamy Państwa wraz z naszym Partnerem do świata rejsów!


Świata pełnego przygody, luksusu i niezapomnianych wrażeń na statkach Royal Caribbean.

Wystarczy raz załadować bagaż na statek i cieszyć się wolnością jaką daje podróżowanie największymi wycieczkowcami. Podczas tygodniowego rejsu odwiedzicie Państwo kilka ciekawych portów na trasie, z których można udać się na przeróżne wycieczki. Statki Royal Caribbean to też destynacja sama w sobie. Nie sposób się na nich nudzić. Proszę sobie tylko wyobrazić, teatry, bary, restauracje, lodowisko, symulator surfingu, baseny, kluby nocne, symulator skoków spadochronowych, minigolf, ściankę wspinaczkową i wiele innych atrakcji, których można doświadczać na morzu. Do tego doskonałe jedzenie w różnorodnych restauracjach! Statki Royal Caribbean to po prostu sposób na wakacje idealne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Jako polski przedstawiciel dopełnimy wszelkich starań by znaleźć dla Państwa rejs uszyty na miarę i dopilnować wszelkich formalności.

Wystarczy chwycić za telefon i zadzwonić pod 224553848 lub wejść na naszą stronę rccl.pl i wypełnić formularz kontaktowy.

Proszę tez nie zapominać o naszym FB @Royal Caribbean Polska i IG @royalcaribbeanpolska gdzie umieszczamy wszelkie informacje o promocjach.

Do zobaczenia na pokładzie!