Rozgrzewka z PILATES100


Drogie Panie, mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Już w niedzielę 23.04 odbędą się zajęcia golfowe połączone z rozgrzewką z Panią Katarzyną Pawlik ze studia PILATES100 znajdującego się w Józefowie. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zadbać zarówno o swoje ciało, jak i umiejętności golfowe.
 
Połączenie tych dwóch dyscyplin sportowych przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu, a także może pomóc w redukcji bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Zajęcia odbędą się na naszym polu golfowym, które stanowi idealne tło dla takiego połączenia. Będziecie mogły cieszyć się pięknymi widokami i spokojem, który panuje na naszym terenie.
Studio Pilates 100 będzie Patronem tych zajęć, a Pani Katarzyna, która jest właścicielką Studia oraz nauczycielką metody Pilates, Polestar Pilates Studio Practitioner odpowie na Wasze pytania, doradzi, a także zachęci do dalszej praktyki w Jej Studio.  

Zachęcamy Wszystkie Panie do wzięcia udziału w tych zajęciach, swoją obecność prosimy zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 22 778 30 90