Holiday Inn Resort Warszawa Józefów Golf Cup 2022

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów Golf Cup 2022

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów Golf Cup 2022

W dniach 24-25 września, zapraszamy Was do rywalizacji o Zieloną Marynarkę, czyli turniej Holiday Inn Resort Warszawa Józefów Golf Cup,

który będzie ostatnim w tym sezonie turniejem Majors, rozgrywanym w Golf Park Józefów. Będzie to także jedyny dwudniowy turniej w sezonie, rozgrywany na naszym polu!

Nagrody w turnieju ufundował tytularny partner, hotel Holiday Inn Resort Warszawa Józefów.

 

Zarówno w sobotę jak i niedzielę, rozegrane zostaną 3 tury, które rozpoczną się kolejno o godzinie: 09:00, 12:00, 15:00.

W sobotę, gracze będą mieli mozliwość wyboru godziny startu, zaś w niedzielę godziny startów ustalane będą na podstawie wyników uzyskanych podczas sobotniej rundy.

 

Podczas dwudniowej rywalizacji nagrodzone zostaną:

3 najlepsze wyniki strokeplay brutto

3 najlepsze wyniki strokeplay netto hcp < 8

3 najlepsze wyniki strokeplay netto hcp 8,1-26

1 najlepszy wyniki strokeplay netto wśród Kobiet

 

Oprócz tego, rozegrane zostaną 2 konkursy nearest to the pin każdego dnia, gdzie podczas niedzielnej rundy wygrać będzie można bezpłatny udział w Pucharze Klubu, który tydzień później rozegrany zostanie na Lisiej Polanie.

Dodatkowo także w oba dni, konkursy hole in one, gdzie wygrać będzie można m.in voucher o wartości 1000 pln, na zagraniczny wyjazd z Golf Trips.

Przypominamy, że zwycięzca Holiday Inn Resort Warszawa Józefów Golf Cup, otrzyma również szytą na miarę Zieloną Marynarkę, wzorem najbardziej prestiżowego turnieju golfowego na świecie - MASTERS TOURNAMENT.

 

Opłaty:

Juniorzy - 80 pln

Klubowicze GPJ - 160 pln

Pozostali - 320 pln

płatność w dniu turnieju + 40 pln

 

W cenie: 2 x green fee, 2 x żeton na DR, 2 x lunch po rundzie, kawa, herbata, woda

 

Zgłoszenia (z preferowaną godziną startu w sobotę) prosimy wysyłać na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów