Aktualności

Drodzy Golfiści,

W związku z komunikatem wydanym w dniu dzisiejszym przez Polski Związek Golfa nawiązujący do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, ustanawia się czasowe ograniczenie prowadzenia przez przedsiębiorców oraz inne podmioty działalności związanej ze sportem, które polega na całkowitym zakazie jej prowadzenia (§1 w związku z §5 ust. 1 pkt 1 d oraz §6 w/w rozporządzenia).

Niestety z ciężkim sercem musimy przekazać Wam informację o zamknięciu Golf Park Józefów.😭😭😭
Od dziś tj 14.03.2020 r. pole golfowe, obszary treningowe oraz domek klubowy są nieczynne do odwołania.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie do 722-220-00 oraz 508-060-020

Szanowni Państwo,
 
W dniu dzisiejszym tj. 31.03.2019 wygasa ważność Państwa kart HCP wyrobionych w sezonie 2019. 
 
Od 1 stycznia 2020 r. uległy zmianie ramy czasowe sezonów golfowych w Polsce, co jest równoznaczne z ważnością Państwa kart HCP.
Od 2020 r. sezon golfowy trwa od 1 stycznia do 31 grudnia.
 
Wszystkie karty wydane w 2019 zachowują ważność jeszcze do 31 marca 2020, ale już teraz mogą je Państwo przedłużyć na sezon 2020.
 
Kolejną ważną zmianą jest wycofanie przez Polski Związek Golfa z użycia plastikowych karty HCP. Wydawane dotychczas plastikowe karty zostaną w pełni zastąpione przez elektroniczne certyfikaty.
 
Elektroniczne karty HCP są już dostępne w Koncie Golfisty dla każdego, kto posiada członkostwo na sezon 2020.
 
Już teraz przedłuż swoją kartę HCP, aby nie stresować się przed sezonem turniejowym!
 
Opłata za prowadzenie karty HCP PZG w klubie Golf Park Józefów:
150,-PLN - osoba dorosła
40,-PLN - student
0,-PLN - junior
 
W celu przedłużenia karty zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Save the dates!!!

Poniżej przedstawiamy kalendarz na turnieje wyjazdowe Golf Park Józefów 2020! Wpiszcie je do kalendarza!

Na Gali Golfa zaprezentujemy obiekty, na których je rozegramy!

 

Czas odkryć kolejne karty i przedstawić Wam daty turniejów dziennych, które odbędą się w Golf Park Józefów w sezonie 2020!!!

Już teraz rezerwujcie terminy w kalendarzach, aby nie zabrakło Was na naszych najważniejszych wydarzeniach 🤩🤩🤩

Szanowni Państwo,

Wkraczamy w jesienną aurę i od dnia dzisiejszego tj. 11.11.2019 klub Golf Park Józefów będzie czynny codziennie w godz. 9:00-17:00

Zespół Golf Park Józefów

 

Już w najbliższą sobotę VI już edycja PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter. ⛳️⛳️⛳️

12 zawodowców i 12 amatorów będzie rywalizowało w Golf Park Józefów o tytuł mistrza krótkiej gry. 🏆

Dlatego też w sobotę pole golfowe będzie niedostępne dla gości indywidualnych. Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych do kibicowania uczestnikom.

Zespół Golf Park Józefów

Ostatnia szansa na punkty do klasyfikacji, już za dwa tygodnie, 29.09.2019, podczas Pucharu Klubu na Lisiej Polanie! Zapraszamy do zapisów.

 

             

Puchar Klubu już za 4 dni!!! 🏆🏆🏆🏆🏆

 

To właśnie tego dnia Aviation Artur Trendak zaprezentuje Wam innowacyjny i zaawansowany technologicznie, 2-osobowy wiatrakowiec z ustawieniem siedzeń side-by-side. Jego w pełni zamknięte, przestronne wnętrze wykończone jest materiałami najwyższej jakości, wyposażone w awionikę najwyższej klasy, która obejmuje przeszkloną kabinę nawigację GPS oraz wiele innych urządzeń poprawiających jakość lotu. Dzięki dobrej stateczności i brakiem drgań w pełni można cieszyć się widokami z kabiny pilota.

 

Dla wszystkich uczestników turnieju zespół ATT przygotował specjalne pakiety lotów zapoznawczych oraz promocyjne ceny szkoleń lotniczych.

 

Szczegółowe informacje w biurze lotniczym AAT lub na stronie: www.trendak.eu

Newsletter

Znajdź nas na mapie

Dane do lokalizacji przez GPS:
52.12318, 21.23421

Kontakt