Aktualności

Szanowni Państwo,

Wkraczamy w jesienną aurę i od dnia dzisiejszego tj. 11.11.2019 klub Golf Park Józefów będzie czynny codziennie w godz. 9:00-17:00

Zespół Golf Park Józefów

 

Już w najbliższą sobotę VI już edycja PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter. ⛳️⛳️⛳️

12 zawodowców i 12 amatorów będzie rywalizowało w Golf Park Józefów o tytuł mistrza krótkiej gry. 🏆

Dlatego też w sobotę pole golfowe będzie niedostępne dla gości indywidualnych. Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych do kibicowania uczestnikom.

Zespół Golf Park Józefów

Ostatnia szansa na punkty do klasyfikacji, już za dwa tygodnie, 29.09.2019, podczas Pucharu Klubu na Lisiej Polanie! Zapraszamy do zapisów.

 

             

Puchar Klubu już za 4 dni!!! 🏆🏆🏆🏆🏆

 

To właśnie tego dnia Aviation Artur Trendak zaprezentuje Wam innowacyjny i zaawansowany technologicznie, 2-osobowy wiatrakowiec z ustawieniem siedzeń side-by-side. Jego w pełni zamknięte, przestronne wnętrze wykończone jest materiałami najwyższej jakości, wyposażone w awionikę najwyższej klasy, która obejmuje przeszkloną kabinę nawigację GPS oraz wiele innych urządzeń poprawiających jakość lotu. Dzięki dobrej stateczności i brakiem drgań w pełni można cieszyć się widokami z kabiny pilota.

 

Dla wszystkich uczestników turnieju zespół ATT przygotował specjalne pakiety lotów zapoznawczych oraz promocyjne ceny szkoleń lotniczych.

 

Szczegółowe informacje w biurze lotniczym AAT lub na stronie: www.trendak.eu

Newsletter

Znajdź nas na mapie

Dane do lokalizacji przez GPS:
52.12318, 21.23421

Kontakt