Junior Golf Academy- nowy sezon

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w Juniorskiej Akademii Golfa, organizowanej przez Golf Park Józefów - GPJ Junior Academy.

Po zimowej przerwie, miło nam ogłosić otwarcie nowego sezonu! 

Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 24 marca 2024 roku.
Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą ofertę zajęć dla dzieci, wziąć udział w zajęciach pokazowych oraz przetestować swoje umiejętności podczas testów sprawdzić poziom zaawansowania – na ten dzień obowiązują zapisy, szczegóły wkrótce.

Pragniemy również poinformować, że 26 marca 2024 roku o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie dla rodziców, którzy pragną poznać plan zajęć, zapoznać się z trenerami oraz dowiedzieć się więcej na temat planowanych turniejów – wtedy nasi trenerzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Pierwsze regularne zajęcia rozpoczniemy 7 kwietnia 2024 roku.
Terminarz zajęć na nadchodzący okres prezentuje się następująco:

Kwiecień: 7, 14, 21 Maj: 12, 19, 26 Czerwiec: 2, 9, 16

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów: Alicję Paluch oraz Michała Zawistowskiego, a będą odbywać się o różnych godzinach, dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania:

  • 10:00 - 11:15: grupa wiekowa 6-7 lat, prowadzi Alicja Paluch
  • 11:25 - 12:50: grupa podstawowa/średnio zaawansowana, prowadzi Alicja Paluch
  • 12:30 - 14:00: grupa średnio zaawansowana, prowadzi Michał Zawistowski
  • 14:10 - 15:40: grupa średnio zaawansowana/zaawansowana, prowadzi Michał Zawistowski
  • 15:50 - 17:10: grupa zaawansowana, prowadzi Michał Zawistowski

Podczas każdej lekcji skupimy się na maksymalnie dwóch elementach gry w golfa (putting, chipping, pitching, full swing) oraz na samym graniu.

W trakcie wiosennego sezonu planujemy zorganizować co najmniej jeden turniej juniorski na polu w Józefowie - będzie to turniej pokazowy, na który serdecznie zaprosimy rodziców, dziadków i wszystkich chcących zobaczyć postępy dzieciaków. Dodatkowo, dla grup starszych, przewidujemy zajęcia na dużym polu golfowym w Sobieniach lub Rajszewie, po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje dotyczące podziału na grupy zostaną wysłane około 5 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Serdecznie zapraszamy i już teraz nie możemy się doczekać wspólnych zajęć!