Pakfal nowym Partnerem

Miło nam poinformować, że naszym nowym Partnerem  dołka nr 2, oraz Partnerem wspierającym z zakresu higieny i ekologii w Golf Park Józefów została firma Pakfal.

Firma PAKFAL Bracia Hyla sp.k. jest firmą rodzinną działającą na rynku opakowań od 1993 roku. Na przestrzeni trzydziestu lat dzięki zaufaniu, lojalności i zaangażowaniu naszych Klientów i Pracowników, firma PAKFAL sukcesywnie rozwijała  się i poszerzała swój asortyment.

Obecnie w ofercie Spółki oprócz opakowań jednorazowych i ekologicznych znajduje się chemia profesjonalna, środki higieniczne i artykuły do zachowania czystości, artykuły biurowe oraz maszyny do zgrzewania opakowań. Firma PAKFAL świadczy również usługi pomagające w identyfikacji marki Klienta w postaci m.in. nadruku na pojemnikach, torbach papierowych, serwetkach czy kubeczkach.

              Szeroki asortyment firmy PAKFAL skierowany jest  do przedsięwzięć z branży cukierniczej, piekarniczej, gastronomicznej, cateringowej, hotelarskiej, masarskiej. Każdy sklep, gospodarstwo domowe, przedszkole, firma, urząd czy szkoła znajdzie w PAKFAL artykuły potrzebne do bezpiecznego i higienicznego funkcjonowania.

              Zapraszamy wszystkich Klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych do odwiedzenia nas w punktach sprzedaży stacjonarnej  na Praskiej Giełdzie Spożywczej Hala A8 lub w Józefowie na ul. Piłsudskiego 12. Istnieje możliwość zorganizowania bezpośredniej dostawy zamówienia.

W sprawie szczegółów oferty oraz warunków dostawy prosimy o skomunikowanie się z Dyrektorem Handlowym PAKFAL Ksawerym Stawińskim (tel.516184302).